AuchanNoutati

Tur virtualAuchan

Film

Vocea Clientului

La Auchan clientul este cel mai important.
Sau trimite-ne sugestiile tale.

Selecteaza magazinul!


Email

Introduceti o adresa de email valida!


Mesaj

Nu ai completat mesajul!


Vino in echipa Auchan!


 • Auchan Romania numara 11.000 de angajati, ceea ce plaseaza compania printre cei mai importanti angajatori din tara.

  Vino in echipa noastra!

  Valorile noastre

  • Incredere
  • Impartasire
  • Progres

  Obiectivul nostru

  Colaboratori responsabili, profesionisti, implicati si apreciati

  Suntem indrazneti si dinamici si, nu in ultimul rand, pasionati de comert.

  Ne place sa avem rezultate bune si sa ne dezvoltam!

  Avem o provocare pentru tine:

  • Iti oferim peste 50 de meserii diferite!
  • Te asteptam intr-o echipa de 11000 colaboratori!
  • Promovam diversitatea si egalitatea de sanse
  • in jur de 50% dintre manageri sunt femei
  • 93 de colegi sunt persoane cu dizabilitati
  • 1401 dintre colegi au varsta de peste 50 ani

  Alaturandu-te echipei noastre vei beneficia de:

  • O remuneratie atractiva (salariul de baza, prime periodice in functie de rezultate, tichete de masa)
  • Stagii de formare adaptate postului tau
  • Dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala
  • Ca sa nu mai vorbim de prietenie, dinamism... tot ceea ce inseamna Auchan!

   

 • Pentru a intra in baza noastra de date urmeaza pasii de mai jos:

  • Alege magazinul/postul pentru care vrei sa aplici
  • Creaza-ti cont pe site
  • Completeaza/incarca CV-ul online

  Candidatii selectati in functie de profilul postului vor fi contactati pentru interviu.

  Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan, alege unul din posturile disponibile si trimite-ne cv-ul tau:

  Harta Posturi Satu Mare Baia Mare Oradea Suceava Cluj-Napoca Cluj Iris Iasi Targu-Mures City Mures Sud Bacau Timisoara Timisoara Nord Timisoara Sud Deva Sibiu Brasov Brasov City Pitesti Gavana Pitesti Bradu Ploiesti Galati Bucuresti Titan Bucuresti Militari Bucuresti Vitan Bucuresti Berceni Bucuresti Crangasi Bucuresti Pallady Bucuresti Cotroceni Bucuresti Servicii Centrale Craiova Craiovita Constanta City Constanta Sud Bucuresti Drumul Taberei
 • Formarea si dezvoltarea angajatilor nostri - prioritati permanente pentru Auchan Romania.

  In acest scop am creat o politica de formare profesionala coerenta, ambitioasa, adaptata, atat pentru noii angajati, cat si pentru cei cu experienta, pentru a fi astfel insotiti in parcursul lor ascendent din punct de vedere profesional.

  Deoarece credem ca invatarea este un proces continuu, am creat si dezvoltat programe de formare.

  Fiecare angajat:

  • beneficiaza de un stagiu de formare la locul sau de munca, fiind sprijinit pentru o perioada de catre un alt angajat cu experienta sau de catre managerul sau
  • beneficiaza de formari de orientare catre client, in sala de curs sau in magazin, in functie de meseria pe care o practica.

  Totodata exista parcursuri complexe specializate: Scoala de Experti de Segment, Scoala de Manageri de Segment, Scoala de Manageri de Piata, Antreprenor Auchan, Universitatea Centralei de Achizitii si Masterul Directorilor Auchan.

  Pentru a transpune in realitate una dintre valorile Auchan, de a impartasi cunostinte si experienta, am format peste 400 de manageri formatori, care, in anul 2014, au realizat 165.000 de ore de formare.

 • Progresul angajatilor – una dintre Valorile Auchan

  La Auchan fiecare angajat are sansa sa progreseze in cariera atat pe verticala, prin promovari interne, cat si pe orizontala, avand posibilitatea sa aleaga alte zone de activitate sau alte zone geografice, si beneficiaza de recunoasterea meritelor sale prin:

  • evaluarea anuala a activitatii sale profesionale
  • identificarea angajatilor cu potential de dezvoltare si includerea in parcursuri de formare speciale

   

 • Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan, alege unul din posturile disponibile si trimite-ne cv-ul tau:

  Harta Posturi Satu Mare Baia Mare Oradea Suceava Cluj-Napoca Cluj Iris Iasi Targu-Mures City Mures Sud Bacau Timisoara Timisoara Nord Timisoara Sud Deva Sibiu Brasov Brasov City Pitesti Gavana Pitesti Bradu Ploiesti Galati Bucuresti Titan Bucuresti Militari Bucuresti Vitan Bucuresti Berceni Bucuresti Crangasi Bucuresti Pallady Bucuresti Cotroceni Bucuresti Servicii Centrale Craiova Craiovita Constanta City Constanta Sud Bucuresti Drumul Taberei