Auchan.ro-Hipermarket-Online-cu-Livrare-la-Domiciliu
BacanieProduse sezoniereDulciuri de Craciun

Dulciuri de Craciun

63 de produse
Filtre
Brand
Intervale de prețuri
Ciocolata neagra cu 70% cacao si umplutura cu crema cu alune de padure Ferrero Rocher, 90 g
Ciocolata neagra cu 70% cacao si umplutura cu crema cu alune de padure Ferrero Rocher, 90 g
In stoc
14,39 lei
159,89 lei/kg
Ciocolata cu lapte cu aroma de macadamia si alune de padure Ferrero Rocher, 90 g
Ciocolata cu lapte cu aroma de macadamia si alune de padure Ferrero Rocher, 90 g
In stoc
14,39 lei
159,89 lei/kg
Mix prajituri Lambertz Exquisit 200 g
Mix prajituri Lambertz Exquisit 200 g
In stoc
20,69 lei
103,45 lei/kg
Calendar advent Milka, 200 g
Calendar advent Milka, 200 g
Figurina de ciocolata Roshen forma de Mos Craciun 40 g
Figurina de ciocolata Roshen forma de Mos Craciun 40 g
Calendar Advent in forma de figurina cu mix de ciocolata Kinder, 198 g
Calendar Advent in forma de figurina cu mix de ciocolata Kinder, 198 g
Bomboane figurine ciocolata Pinguin Kinder Mini Friends, 122 g
Bomboane figurine ciocolata Pinguin Kinder Mini Friends, 122 g
Kinder Mix, 34 g, contine 4x Kinder Chocolate Mini, 2x Kinder Mini Eggs
Kinder Mix, 34 g, contine 4x Kinder Chocolate Mini, 2x Kinder Mini Eggs

Contacteaza-ne!

Iti stam mereu la dispozitie.

021-9141

contact@auchan.ro

Contact

Pentru tine

  • MyCLUB Auchan
  • Retete
  • Inspirație pentru fiecare
  • Plata in rate - Oney
  • Emitere Factura
  • Dezabonare comunicare comerciala

Cine suntem

  • Stiri
  • Despre noi
  • Cariere
  • Sustenabilitate
  • Turul Romaniei
  • Romania neimblanzita
  • Retail Media

De ajutor

  • Intrebari frecvente
  • Termeni si conditii
  • Politica de confidentialitate
  • Politica privind modulele cookie
  • Setari cookies
  • Vreau sa devin furnizor servicii
  • Vreau sa devin furnizor produse
  • Prevederi legale
  • Retururi si retrageri
  • Regulamente campanii

Tinem aproape

  • Retea magazine
  • Contact
  • Spune-ne parerea ta
  • Magazine Auchan
  • Rechemare produse
  • Garantia legala

Categorii principale

  • Legume proaspete
  • Bauturi racoritoare
  • Bacanie
  • Fructe proaspete
  • Dulciuri

Descarca aplicatia noastra mobila!!

© Copyright Auchan 2026. Toate drepturile rezervate!

Powered by