Auchan.ro-Hipermarket-Online-cu-Livrare-la-Domiciliu
Fructe si LegumeFructe uscateMixuri

Mixuri

21 de produse
Filtre
Brand
Aroma / Gust
Intervale de prețuri
Mix copt cu arahide, pecan, migdale, caju si merisoare Mogyi Vital Mix, 55 g
Mix copt cu arahide, pecan, migdale, caju si merisoare Mogyi Vital Mix, 55 g
In stoc
7,99 lei
145,27 lei/kg
Mix cu miez de nuca, stafide, migdale si seminte de dovleac Auchan Energy Studiu, 80 g
Mix cu miez de nuca, stafide, migdale si seminte de dovleac Auchan Energy Studiu, 80 g
In stoc
6,49 lei
81,13 lei/kg
Mix nuci, seminte si migdale Auchan, 150 g
Mix nuci, seminte si migdale Auchan, 150 g
In stoc
11,79 lei
78,60 lei/kg
Mix 5 seminte SanoVita, 200 g
Mix 5 seminte SanoVita, 200 g
In stoc
9,59 lei
47,95 lei/kg
Mix de stafide, arahide si nuci Auchan, 100 g
Mix de stafide, arahide si nuci Auchan, 100 g
In stoc
5,59 lei
55,90 lei/kg
Mix nuci, seminte floarea soarelui, seminte dovleac si susan Auchan, 150 g
Mix nuci, seminte floarea soarelui, seminte dovleac si susan Auchan, 150 g
In stoc
11,79 lei
78,60 lei/kg
Nuci caju coapte si sarate Nutline, 150 g
Nuci caju coapte si sarate Nutline, 150 g
In stoc
29,49 lei
196,60 lei/kg
Amestec de seminte Jasmin, 200g
Amestec de seminte Jasmin, 200g
In stoc
7,19 lei
35,95 lei/kg

Contacteaza-ne!

Iti stam mereu la dispozitie.

021-9141

contact@auchan.ro

Contact

Pentru tine

  • MyCLUB Auchan
  • Retete
  • Inspirație pentru fiecare
  • Plata in rate - Oney
  • Emitere Factura
  • Dezabonare comunicare comerciala

Cine suntem

  • Stiri
  • Despre noi
  • Cariere
  • Sustenabilitate
  • Turul Romaniei
  • Romania neimblanzita
  • Retail Media

De ajutor

  • Intrebari frecvente
  • Termeni si conditii
  • Politica de confidentialitate
  • Politica privind modulele cookie
  • Setari cookies
  • Vreau sa devin furnizor servicii
  • Vreau sa devin furnizor produse
  • Prevederi legale
  • Retururi si retrageri
  • Regulamente campanii

Tinem aproape

  • Retea magazine
  • Contact
  • Spune-ne parerea ta
  • Magazine Auchan
  • Rechemare produse
  • Garantia legala

Categorii principale

  • Legume proaspete
  • Bauturi racoritoare
  • Bacanie
  • Fructe proaspete
  • Dulciuri

Descarca aplicatia noastra mobila!!

© Copyright Auchan 2026. Toate drepturile rezervate!

Powered by