Auchan.ro-Hipermarket-Online-cu-Livrare-la-Domiciliu
Lactate si ouaDeserturi cu lapteAlte deserturi cu lapte

Alte deserturi cu lapte

88 de produse
Filtre
Brand
Dieta si lifestyle
Origine din Romania
Tipul de lapte
Intervale de prețuri
Prajitura cu lapte si miere Eti Milk Burger, 35 g
Prajitura cu lapte si miere Eti Milk Burger, 35 g
In stoc
2,37 lei3,09 lei
67,71 lei/kg
Bautura cu lapte si diverse arome Muller, 400 g
Bautura cu lapte si diverse arome Muller, 400 g
In stoc
7,69 lei10,99 lei
19,23 lei/kg
Tiramisu cu mascarpone si sos de cafea Auchan 4 x 80 g
Tiramisu cu mascarpone si sos de cafea Auchan 4 x 80 g
In stoc
19,99 lei
62,47 lei/kg
Prajitura felie de lapte Kinder, 5 x 28 g
Prajitura felie de lapte Kinder, 5 x 28 g
In stoc
12,11 lei
86,50 lei/kg
Desert Kinder Maxi King 3 x 35 g
Desert Kinder Maxi King 3 x 35 g
In stoc
10,77 lei
102,57 lei/kg
Branzica de vaci Danonino, cu piure de capsuni, cirese si zmeura, 6 x 50 g
Branzica de vaci Danonino, cu piure de capsuni, cirese si zmeura, 6 x 50 g
In stoc
10,99 lei
36,63 lei/kg
Branzica de vaci Danonino, cu piure de zmeura si banane, 4 x 50 g
Branzica de vaci Danonino, cu piure de zmeura si banane, 4 x 50 g
In stoc
7,29 lei
36,45 lei/kg
Branzica de vaci Danonino, cu piure de capsuni si caise, 4 x 50 g
Branzica de vaci Danonino, cu piure de capsuni si caise, 4 x 50 g
In stoc
7,29 lei
36,45 lei/kg

Contacteaza-ne!

Iti stam mereu la dispozitie.

021-9141

contact@auchan.ro

Contact

Pentru tine

  • MyCLUB Auchan
  • Retete
  • Inspirație pentru fiecare
  • Plata in rate - Oney
  • Emitere Factura
  • Dezabonare comunicare comerciala

Cine suntem

  • Stiri
  • Despre noi
  • Cariere
  • Sustenabilitate
  • Turul Romaniei
  • Romania neimblanzita
  • Retail Media

De ajutor

  • Intrebari frecvente
  • Termeni si conditii
  • Politica de confidentialitate
  • Politica privind modulele cookie
  • Setari cookies
  • Vreau sa devin furnizor servicii
  • Vreau sa devin furnizor produse
  • Prevederi legale
  • Retururi si retrageri
  • Regulamente campanii

Tinem aproape

  • Retea magazine
  • Contact
  • Spune-ne parerea ta
  • Magazine Auchan
  • Rechemare produse
  • Garantia legala

Categorii principale

  • Legume proaspete
  • Bauturi racoritoare
  • Bacanie
  • Fructe proaspete
  • Dulciuri

Descarca aplicatia noastra mobila!!

© Copyright Auchan 2026. Toate drepturile rezervate!

Powered by