Auchan.ro-Hipermarket-Online-cu-Livrare-la-Domiciliu
Lactate si ouaSmantana si friscaFrisca lichida

Frisca lichida

19 produse
Filtre
Brand
Dieta si lifestyle
Origine din Romania
Tipul de lapte
Intervale de prețuri
Smantana pentru frisca UHT LaDorna, 35% grasime, 200 ml
Smantana pentru frisca UHT LaDorna, 35% grasime, 200 ml
In stoc
7,88 lei9,85 lei
39,40 lei/l
Smantana lichida din lapte LaDorna, pentru frisca, 35% grasime, 1 l
Smantana lichida din lapte LaDorna, pentru frisca, 35% grasime, 1 l
In stoc
38,59 lei
38,59 lei/l
Smantana pentru frisca Sanlacta, 32% grasime, 200 g
Smantana pentru frisca Sanlacta, 32% grasime, 200 g
In stoc
6,59 lei
32,95 lei/kg
Frisca lichida UHT Creme Patisserie, 1 l
Frisca lichida UHT Creme Patisserie, 1 l
In stoc
19,19 lei
19,19 lei/l
Frisca lichida Meggle Creme Patisserie, 0.5 l
Frisca lichida Meggle Creme Patisserie, 0.5 l
In stoc
13,99 lei
27,98 lei/l
Smantana pentru frisca UHT LaDorna, 35% grasime, 500 ml
Smantana pentru frisca UHT LaDorna, 35% grasime, 500 ml
In stoc
23,49 lei
46,98 lei/l
Frisca lichida UHT Meggle Creme Patisserie, 200 ml
Frisca lichida UHT Meggle Creme Patisserie, 200 ml
In stoc
6,79 lei
33,95 lei/l
Smantana pentru frisca UHT Meggle, 30% grasime, fara lactoza, 200 ml
Smantana pentru frisca UHT Meggle, 30% grasime, fara lactoza, 200 ml
In stoc
12,19 lei
60,95 lei/l

Contacteaza-ne!

Iti stam mereu la dispozitie.

021-9141

contact@auchan.ro

Contact

Pentru tine

  • MyCLUB Auchan
  • Retete
  • Inspirație pentru fiecare
  • Plata in rate - Oney
  • Emitere Factura
  • Dezabonare comunicare comerciala

Cine suntem

  • Stiri
  • Despre noi
  • Cariere
  • Sustenabilitate
  • Turul Romaniei
  • Romania neimblanzita
  • Retail Media

De ajutor

  • Intrebari frecvente
  • Termeni si conditii
  • Politica de confidentialitate
  • Politica privind modulele cookie
  • Setari cookies
  • Vreau sa devin furnizor servicii
  • Vreau sa devin furnizor produse
  • Prevederi legale
  • Retururi si retrageri
  • Regulamente campanii

Tinem aproape

  • Retea magazine
  • Contact
  • Spune-ne parerea ta
  • Magazine Auchan
  • Rechemare produse
  • Garantia legala

Categorii principale

  • Legume proaspete
  • Bauturi racoritoare
  • Bacanie
  • Fructe proaspete
  • Dulciuri

Descarca aplicatia noastra mobila!!

© Copyright Auchan 2026. Toate drepturile rezervate!

Powered by