Auchan.ro-Hipermarket-Online-cu-Livrare-la-Domiciliu
Lactate si ouaDeserturi cu lapteBudinca

Budinca

28 de produse
Filtre
Brand
Aroma
Dieta si lifestyle
Tipul de lapte
Intervale de prețuri
Budinca cu gust de vanilie si ciocolata Paula Vanilla, 4 x 125 ml
Budinca cu gust de vanilie si ciocolata Paula Vanilla, 4 x 125 ml
In stoc
14,99 lei
29,98 lei/kg
Budinca cu ciocolata Danette, 125 g
Budinca cu ciocolata Danette, 125 g
In stoc
3,99 lei
31,92 lei/kg
Budinca cu gust de vanilie Danette, 125 g
Budinca cu gust de vanilie Danette, 125 g
In stoc
3,99 lei
31,92 lei/kg
Budinca cu ciocolata si sos de vanilie Muller, 450 ml
Budinca cu ciocolata si sos de vanilie Muller, 450 ml
In stoc
9,99 lei
22,20 lei/kg
Budinca cu gust de vanilie mini Paula, 4 x 50 g
Budinca cu gust de vanilie mini Paula, 4 x 50 g
In stoc
9,39 lei
46,95 lei/kg
Budinca cu gust de ciocolata si vanilie Paula Choco, 4 x 125 ml
Budinca cu gust de ciocolata si vanilie Paula Choco, 4 x 125 ml
In stoc
14,99 lei
29,98 lei/kg
Budinca cu gust de vanilie si topping de frisca ZuZu Dulce, 170 g
Budinca cu gust de vanilie si topping de frisca ZuZu Dulce, 170 g
In stoc
3,79 lei
22,29 lei/kg
Budinca cu cacao si topping de frisca Zott Liegeois, 175 g
Budinca cu cacao si topping de frisca Zott Liegeois, 175 g
In stoc
4,19 lei
23,94 lei/kg

Contacteaza-ne!

Iti stam mereu la dispozitie.

021-9141

contact@auchan.ro

Contact

Pentru tine

  • MyCLUB Auchan
  • Retete
  • Inspirație pentru fiecare
  • Plata in rate - Oney
  • Emitere Factura
  • Dezabonare comunicare comerciala

Cine suntem

  • Stiri
  • Despre noi
  • Cariere
  • Sustenabilitate
  • Turul Romaniei
  • Romania neimblanzita
  • Retail Media

De ajutor

  • Intrebari frecvente
  • Termeni si conditii
  • Politica de confidentialitate
  • Politica privind modulele cookie
  • Setari cookies
  • Vreau sa devin furnizor servicii
  • Vreau sa devin furnizor produse
  • Prevederi legale
  • Retururi si retrageri
  • Regulamente campanii

Tinem aproape

  • Retea magazine
  • Contact
  • Spune-ne parerea ta
  • Magazine Auchan
  • Rechemare produse
  • Garantia legala

Categorii principale

  • Legume proaspete
  • Bauturi racoritoare
  • Bacanie
  • Fructe proaspete
  • Dulciuri

Descarca aplicatia noastra mobila!!

© Copyright Auchan 2026. Toate drepturile rezervate!

Powered by