Auchan.ro-Hipermarket-Online-cu-Livrare-la-Domiciliu
Lactate si ouaDeserturi cu lapteDeserturi high protein

Deserturi high protein

60 de produse
Filtre
Brand
Dieta si lifestyle
Origine din Romania
Tipul de lapte
Intervale de prețuri
Mousse proteic cu aroma de caramel sarat Muller High Protein, 200 g
Mousse proteic cu aroma de caramel sarat Muller High Protein, 200 g
In stoc
7,97 lei11,39 lei
39,85 lei/kg
Mousse proteic cu gust de ciocolata Muller High Protein, 200 g
Mousse proteic cu gust de ciocolata Muller High Protein, 200 g
In stoc
7,97 lei11,39 lei
Bautura proteica cu gust de banane Mullermilch Protein, fara zahar, 400 g
Bautura proteica cu gust de banane Mullermilch Protein, fara zahar, 400 g
In stoc
7,69 lei10,99 lei
19,23 lei/kg
Bautura proteica cu gust de ciocolata Mullermilch Protein, fara zahar, 400 g
Bautura proteica cu gust de ciocolata Mullermilch Protein, fara zahar, 400 g
In stoc
7,69 lei10,99 lei
19,23 lei/kg
Bautura proteica Muller cu gust de fursecuri si frisca, fara zahar, 400 g
Bautura proteica Muller cu gust de fursecuri si frisca, fara zahar, 400 g
In stoc
7,69 lei10,99 lei
19,23 lei/kg
Bautura proteica Muller cu gust de zmeura, fara zahar, 400 g
Bautura proteica Muller cu gust de zmeura, fara zahar, 400 g
In stoc
7,69 lei10,99 lei
19,23 lei/kg
Budinca proteica cu gust de ciocolata Muller High Protein, 200 g
Budinca proteica cu gust de ciocolata Muller High Protein, 200 g
In stoc
7,69 lei10,99 lei
Budinca proteica cu gust de vanilie Muller High Protein, 200 g
Budinca proteica cu gust de vanilie Muller High Protein, 200 g
In stoc
7,69 lei10,99 lei

Contacteaza-ne!

Iti stam mereu la dispozitie.

021-9141

contact@auchan.ro

Contact

Pentru tine

  • MyCLUB Auchan
  • Retete
  • Inspirație pentru fiecare
  • Plata in rate - Oney
  • Emitere Factura
  • Dezabonare comunicare comerciala

Cine suntem

  • Stiri
  • Despre noi
  • Cariere
  • Sustenabilitate
  • Turul Romaniei
  • Romania neimblanzita
  • Retail Media

De ajutor

  • Intrebari frecvente
  • Termeni si conditii
  • Politica de confidentialitate
  • Politica privind modulele cookie
  • Setari cookies
  • Vreau sa devin furnizor servicii
  • Vreau sa devin furnizor produse
  • Prevederi legale
  • Retururi si retrageri
  • Regulamente campanii

Tinem aproape

  • Retea magazine
  • Contact
  • Spune-ne parerea ta
  • Magazine Auchan
  • Rechemare produse
  • Garantia legala

Categorii principale

  • Legume proaspete
  • Bauturi racoritoare
  • Bacanie
  • Fructe proaspete
  • Dulciuri

Descarca aplicatia noastra mobila!!

© Copyright Auchan 2026. Toate drepturile rezervate!

Powered by