Auchan.ro-Hipermarket-Online-cu-Livrare-la-Domiciliu
Lactate si ouaDeserturi cu lapteOrez cu lapte

Orez cu lapte

34 de produse
Filtre
Brand
Aroma
Dieta si lifestyle
Tipul de lapte
Intervale de prețuri
Orez cu lapte Muller Riso, 200 g
Orez cu lapte Muller Riso, 200 g
In stoc
5,35 lei
26,75 lei/kg
Orez cu lapte si scortisoara Muller Riso, fara zahar adaugat, 200 g
Orez cu lapte si scortisoara Muller Riso, fara zahar adaugat, 200 g
In stoc
5,35 lei
26,75 lei/kg
Orez cu lapte si visine Muller Riso, 200 g
Orez cu lapte si visine Muller Riso, 200 g
In stoc
5,35 lei
26,75 lei/kg
Orez cu lapte si ciocolata Muller Riso, 2 x 200 g
Orez cu lapte si ciocolata Muller Riso, 2 x 200 g
In stoc
9,63 lei
24,07 lei/kg
Orez cu lapte cu gust de portocale si vanilie Muller Riso Summer, 175 g
Orez cu lapte cu gust de portocale si vanilie Muller Riso Summer, 175 g
In stoc
5,35 lei
30,57 lei/kg
Orez cu lapte cu gust de ciocolata si banane Muller Riso Summer, 175 g
Orez cu lapte cu gust de ciocolata si banane Muller Riso Summer, 175 g
In stoc
5,79 lei
33,09 lei/kg
Orez cu lapte si capsuni Muller, 200 g
Orez cu lapte si capsuni Muller, 200 g
In stoc
5,35 lei
26,75 lei/kg
Orez cu lapte si ciocolata Muller Riso, 200 g
Orez cu lapte si ciocolata Muller Riso, 200 g
In stoc
5,35 lei
26,75 lei/kg

Contacteaza-ne!

Iti stam mereu la dispozitie.

021-9141

contact@auchan.ro

Contact

Pentru tine

  • MyCLUB Auchan
  • Retete
  • Inspirație pentru fiecare
  • Plata in rate - Oney
  • Emitere Factura
  • Dezabonare comunicare comerciala

Cine suntem

  • Stiri
  • Despre noi
  • Cariere
  • Sustenabilitate
  • Turul Romaniei
  • Romania neimblanzita
  • Retail Media

De ajutor

  • Intrebari frecvente
  • Termeni si conditii
  • Politica de confidentialitate
  • Politica privind modulele cookie
  • Setari cookies
  • Vreau sa devin furnizor servicii
  • Vreau sa devin furnizor produse
  • Prevederi legale
  • Retururi si retrageri
  • Regulamente campanii

Tinem aproape

  • Retea magazine
  • Contact
  • Spune-ne parerea ta
  • Magazine Auchan
  • Rechemare produse
  • Garantia legala

Categorii principale

  • Legume proaspete
  • Bauturi racoritoare
  • Bacanie
  • Fructe proaspete
  • Dulciuri

Descarca aplicatia noastra mobila!!

© Copyright Auchan 2026. Toate drepturile rezervate!

Powered by